© copyright © СШ 148 г.Минска

Управление по образованию администрации Советского района г.Минска

"Средняя школа № 148 г.Минска"

Школьная суббота Поздравляем

индекс цитирования

админ сайта

© copyright

Copyright © - гэта знак аховы аўтарскага права. Прыняты міжнароднай жэнеўскай канвенцыяй ў 1952 годзе.

Copyright абараняе ПРАВА толькі канкрэтнага інфармацыйнага рэсурсу (яго матэрыялы , ідэю , стыль) .

Тут неабходна размясціць тэкст :

1. Пазначыць праваўладальніка інфармацыйнага рэсурсу ( аўтар , група аўтараў , установа)
    2. Канкрэтызаваць хто распрацаваў дызайн , стыль , тэкставы , графічны матэрыял ( па кожнаму напрамку можа быць свой аўтар)
    3. Якія абмежаванні праваўладальнікі накладваюць на кантэнт і дызайн інфармацыйнага рэсурсу

Прыклад: